Perpa Ticaret Merkezi, Blok: B Kat: 10 No: 1898 34384 Şişli / İstanbul
Hemen Arayın: 0(532) 064 03 31

Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik, bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakımı hizmetini en güvenli, kaliteli ve kısa sürede almak isteyen ailelerle bakıcıları buluşturduğumuz bir platformdur.
İstanbul’da yaşıyorsanız, size en uygun uzman bakıcıyı ve temizlik personelini bulabilirsiniz. Siz internet sitemizden ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi seçin, sizin için en ideal uzmanı bulup sizinle eşleştirelim.

Güvenlik bizim için her şeyden önce gelmektedir. Size ve yakınlarınıza en güvenilir hizmeti sunabilmek için sistemimize başvuran bakıcıları tek tek inceliyoruz.

Tüm bakıcı adayları uzmanlık sınavı, referans kontrolü, sabıka kaydı kontrolü ve yüz yüze mülakat aşamalarından geçtikten sonra oryantasyon programına tabi tutularak sisteme dahil ediliyorlar. Bakıcılarımızı seçerken çok önemli bir kuralımız var; o da kendi ailemizi emanet edeceğimiz insanlarla çalışmak. Size ve yakınlarınıza da kendi ailemizi gösterdiğimiz özeni gösteriyoruz.

evdehizmet.net Sadece İstanbul’da hizmet veren kurumsal bir firmadır.
Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.
Uzman bakıcılarımız sadece medikal olmayan bakım hizmeti sağlamakla yükümlüler. Bu sebeple iğne yapılması gibi medikal hizmetler verilmemektedir. Ailenin bakıcı ile anlaşıp medikal hizmet alması halinde doğabilecek zararlardan evdehizmet.net olarak biz kesinlikle sorumlu değiliz. Aynı zamanda medikal bakım kapsamına giren fiiller neticesinde oluşacak zararlar üçüncü şahıs mali sorumluluk sigortası kapsamına girmeyecektir.
Uzman bakıcılarımız, profesyonel bakım hizmeti sağladıkları gibi sizin ve yakınlarınızın parkta yürüyüş yapmak, tavla oynamak gibi sevdiğiniz faaliyetleri yapmanızda yardımcı olurlar.

Elbette! Sebebiniz ne olursa olsun uzman bakıcınızdan memnun kalmadığınız takdirde başka bir uzman bakıcı ile çalışma konusunda seçim size ait. 6 ayda 2 kez uzman bakıcı değiştirebilirsiniz.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı?